درب اکاردئونی ایران سازه

حفاظ اکاردئونی

حفاظ آکاردئونی محافظ درب ورودی آپارتمان

سه تسمه پرچ مخفی که تسمه سوم برای اطمینان بیشتر میباشد

لولا سه تیکه برای امنیت بیشتر

دارای قفل کتابی مخفی و ثابت

حفاظ آکاردئونی

حفاظ اکاردئونی با سایزهای سفارشی

 

مشخصات‌ دربهای تولید شده به شرح ذیل میباشد
1_دربها در اندازهای مختلف آپارتمانی میباشد
2_دارای 8 ردیف تسمه میباشد
3_قفل دار (یک عدد قفل کتابی بزرگ که به صورت مخفی اجرا شده است)
4_تمامی دربها با رنگ کوره ای میباشد

قفل درب اکاردئونی

قفل مخفی درب اکاردئونی

فروش انواع دربهای کشویی مدل آکاردیونی باقفل مخفی ورنگ کوره استاتیک

 
قابل نصب بر روی انواع درب های ساختمانی اداری و شرکتی

حفاظ آکاردئونی

امروزه به دلیل بزرگتر شدن شهر ها و مدرن تر شدن زندگی تعداد ابزار آلات ارزشمندی مانند حفاظ آکاردئونی که در مکان های مختلف وجود دارد روز به روز افزایش می یابد و این افزایش ابزار آلات قیمتی در مکان ها موجب می شود که توجه افراد به سمت مساله امنیت و محافظت از اموال شخصی خود، افزایش یابد. زمانی که سخن از حفظ امنیت و محافظت از یک محیط به میان می آید استفاده از حفاظ در ورودی های درب و پنجره ساختمان ها به یک امر ضروری مبدل می گردد. انواع مختلفی از حفاظ ها در بازار موجود می باشند که از جمله محبوبت ترین های آنها می توان به حفاظ های آکاردئونی و حفاظ های کرکره ای اشاره نمود.

نصب حفاظ آکاردئونی آهنی

حفاظ آکاردئونی همان طور که از نام آن پیداست چیزی شبیه به یک اکاردئون می باشد.

در واقع وجه شباهت اصلی حفاظ آکاردئونی با ساز آکاردئون نوع باز و بسته شدن آن است.

حفاظ آکاردئونی نیز مانند ساز آکاردئون یک دیواره ثابت و یک دیواره متحرک دارد.

که با کشیدن دیواره متحرک در جهت مخالف دیواره ثابت حفاظ از هم باز می شود.

و با هل دادن آن به سمت دیواره متحرک حفاظ جمع می شود

تا رفت و آمد برای افراد میسر گردد.

ساخت حفاظ آکاردئونی استیل

استفاده از حفاظ آکاردئونی برای محل های مختلف در عین استفاده از حفاظ شاخ گوزنی ، مزایای متعددی دارد که می توان از جمله آنها به موارد زیر اشاره نمود.دارا بودن ضریب امنیت بالا : حفاظ آکاردئونی ضریب امنیت بسیار بالایی دارند و گذشتن از مرز آنها برای سارقان غیر ممکن و یا بسیار بسیار مشکل می باشد. از این حفاظ های آکاردئونی برای کسانی که به امنیت ساختمان خود اهمیت می دهند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد.دارا بودن زیبایی ظاهری: ظاهر حفاظ های آکاردئونی بسیار زیبا می باشد و می تواند بر زیبایی ظاهری ساختمان بیفزاید. علاوه بر این مساله این نوع حفاظ ها به دلیل آنکه نور را از خود عبور می دهند مانعی برای عبور نور از پنجره ها به داخل محل نمی باشند از این رو برای پنجره های ساختمان ها بسیار مناسب می باشند.

مزایای استفاده نرده حفاظ آکاردئونی

دارای استحکام بی نظیر: قیمت حفاظ حفاظ های آکاردئونی بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد، از اسطحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد.دارای قیمت مناسب: حفاظ آکاردئونی به دلیل مشبک بودن نسبت به سایر انواع حفاظ ها که یک پوشش کامل و بدون شیار هستند، از وزن کمتری برخوردار است زیرا متریال کمتری نسبت به حفاظ های مشابه در ساخت حفاظ های آکاردئونی به کار برده شده است، این امر موجب می شود که قیمت حفاظ های آکاردئونی نسبت به دیگر حفاظ ها کمتر باشد و همچنین وزن کمتری نسبت به انواع حفاظ های موجود داشته باشند که این موضوع حمل و نقل آنها را نیز آسان تر می نماید.

Scroll to Top
اسکرول به بالا