ایران سازه تولیدکننده لوله خراطی لوله کونیک

ایران سازه تولیدکننده لوله خراطی لوله کونیک و پایه مبلی

انواع مدل های لوله خراطی یا لوله کونیک

لوله خراطی های تولید شده در ضخامت هشت دهم میل ،یک میل  و یک بیست پنج میل میباشد .

لوله های استفاده شده برای راه پله در ضخامت استاندارد هشت دهم میل میباشد که در سایزهای استاندارد 75 سانت ، 85 سانت به صورت تیراژ ثابت تولید می شود لوله خراطی های تولیدی در چهار سایز قطر 22 ، قطر 25 ، قطر 28 و 32 تولید میشود .

پایه مبلی سپر خم خراطی ارتفاع پایه 20-17-15

  • ارتفاع پایه : 20-17-15
  • عرض پایه : 
  • طوول پایه : 
  • ابکاری درجه یک
  • موجود در دو رنگ
  • خرید بیش از 10 عدد %10 تخفیف

مدل نصب شده لوله خراطی 75 سانتی

مدل نصب شده لوله خراطی فلزی 25 سایز 75 سانتی  همراه با رنگ امیزی شیک مناسب نرده راه پله ، نرده بالکن و نرده تراس می باشد

مدل نصب شده حفاظ راه پله خراطی سایز 86 سانت

مقایسه نمونه واقعی سه سایز لوله کونیک 25 لوله کونیک 28 و لوله خراطی فلزی 32 که در سایز های 75 سانتی و 86 سانتی تولید می شوند. لوله خراطی 25 سایز 75 سانت ضخامت هشت دهم میل میباشد . مناسب برای نرده راه پله ، نرده بالکن ، نرده تراس،حفاظ دور استخر  و... می باشد.

نمونه مقایسه سه سایز لوله کونیک 25 لوله خراطی 28 لوله خراطی 32

لوله کونیک به فرم دادن لوله به شکل مخروطی را لوله کونیک میگویند امروزه تغییر کل لوله به شکل های ساده و طرحدار انجام میشود این محصولات برای راه پله های فلزی و نرده های اهنی مورد استفاده قرار میگیرند ما با فرم دهی این محصولات به انها شکل و نقش دلخواه را میدهیم امروزه به فرم دهی لوله ها کونیک یا خراطی میگوند.

چه کسی با ما کار می کنند

نظر مشتریان ما

گروه تولیدی ایران سازه با بیش از هشت سال فعالیت در عرصه تولید انواع حفاظ نرده لوله کونیک لوله مبلی پایه مبلی می باشد که همواره متعهد به ارائه کیفیت و خدمات به مشتریان بوده است. ایران سازه متشکل از واحد های زیر می باشد: لوله کونیک لوله خراطی لوله مبلی پایه مبلی نرده راه پله خراطی محصولات تولیدی این کارخانه قابل رقابت با محصولات داخلی و خارجی بوده و از لحاظ تنوع وکیفیت درسطح استاندارد های بین المملی می باشد طرح با سرعت مناسب مشغول به تولید می باشد.
خروج از نسخه موبایل