قیمت بالابر هیدرولیکی خانگی

قیمت بالابر هیدرولیکی خانگی

قیمت بالابر هیدرولیکی خانگی​

قیمت بالابر هیدرولیکی خانگی

مشخصات بالابر خانگی

ساخت بالابرهای خانگی و بالابر رستورانی همگی براساس مکانیزم هیدرولیکی بوده و از پاوریونیت هیدرولیکی استفاده می کنند و فقط نوع کاربری آن ها متفاوت می باشد. به این دلیل آن ها را با نام هایی همچون بالابر فروشگاهی و بالابر رستورانی و بالابر مغازه نیز می شناسند.

ویژگی  بالابر خانگی هیدرولیک
 • قابل کارکرد با برق تک فاز و سه فاز استاندارد
 • پاوریونیت های خارجی
 • امکان کارکرد با برق  کم مصرف UPS
 • قبلیت کنترل و فرمان پذیری از روی کابین و اایستگاهای ساختمانی
 • سیستم چشمی نوری امنیتی تشخیص مانع در زیر کابین اتوماتیک
 • سیستم امنیت جان ضد سقوط پاراشوت
 • عدم نیاز به حفر چاهکاز کف زمین تا ایستگاه اخر
 • پشتیبانی فنی 24 ساعته قدرتمند
قیمت بالابر هیدرولیکی خانگی

اجزای بالابر خانگی

 1. جک هیدرولیکی ایرانی سفارش
 2. ریل های تی اسانسوری راهنما
 3. یونیت پاور هیدرولیک
 4. صفحات چهارپا نگهدارنده
 5. پلتفرم شیک معمولی ساده و سفارشی

نحوه عملکرد بالابر خانگی

بالابرهای هیدرولیک خانگی به عنوان بالابر ثابت که با نام بالابر هیدرولیکی نیز شناخته می شود جا به جایی را به وسیله جک هیدرولیکی و ریل های اسانسوری و به کمک نیروی روغنی پاور یونیت هیدرولیکی که جزء اصلی این نوع بالابر به حساب می آید، انجام می دهد. با استفاده از برق تک فاز یا سه فاز، دستگاه راه اندازی شده و قابلیت ایست در طبقات، از طریق کلید فرمان میکرو سوئیچ انجام می گیرد.

بالابر هیدرولیک با کابین

بالابر خانگی ریل پنهان

در صنعت بالابرهای خانگی گذشته از مسائل فنی و ساخت، زیبایی و کم صدا بودن بالابر و همچنین سازگاری با طراحی خانه و راحتی مشتری و مصرف کننده اهمیت فوق العاده ایی دارد. برای اولین بار در ایران بالابری به عنوان بالابر ریل پنهان را به مرحله ساخت و عرضه رسانده است که در آن تمامی ریل ها واتصلات بالابر مخفی بوده و علاوه بر زیبایی محیط، ایمنی و آرامش خاطر بیشتری به شخص استفاده کننده می بخشد. به نحوی که تا زمان استفاده، بینندگان و یا مهمانان متوجه حضور این بالابر نمی شوند.

 

✔ بالابر هیدرولیکی مغازه

بالابر های ریل پنهان و تزییناتی امنیتی در دسته بندی بالابر های هیدرولیکی و بیشتر جز بالابرهای بی صدا و تزییناتی قرار می گیرد، علاوه بر این که تمامی کاربرد های بالابر های هیدرولیکی را دارند، دارای امنیت و زیبایی بیشتری نیز می باشند به این دلیل که ریل ها و جک های هیدرولیک در پشت صفحه MDF قرار گرفته و دیگر خطراتی مانند گیر کردن دست کودکان و یا پیچیده شدن لباس هایی مانند چادر و شال خانم ها دور سر جک و زنجیر اتفاق نمی افتد. همچنین رنگ و طراحی صفحه چوبی یا MDF کاملا متغیر بوده و بنا به خواست و سلیقه مشتری قابل انتخاب می باشد. از همین رو بالابر ریل پنهان مناسب خانه ها، رستوران ها و اداراتی که نمای ظاهری اهمیت خاصی دارند می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا