قپه ورقی

سرنیزه ورقی سرنیزه اهنی

سرنیزه ورقی کد 1101

 سرنیزه ورقی در ابعادی مشابه به دیگر سرنیزه ها ساخته شده است. اما طراحی و خطوط ایجاد شده بر روی آن کمی متفاوت است. استفاده از متریال های با کیفیت در این سرنیزه باعث افزایش استحکام و ماندگاری آن شده است. این سرنیزه طرفداران خاص خود را دارد و با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه شده است.

سرنیزه شمعی 1102

افراد می توانند متناسب با کار خود، این سرنیزه را انتخاب کنند. سرنیزه کد ۱1۰۲ از بهترین متریال ساخته شده اند. به همین جهت از استحکام بالایی برخوردار بوده و بسیار با دوام می باشند. این قطعه علاوه بر محافظت از ساختمان موجب افزایش زیبایی بنا شده و از لحاظ ظاهری بنا را چشم گیر تر خواهد کرد. سرنیزه کد 1۱۰۲ می تواند بر روی هر نرده اهنی و میله و… نصب گردد. این قطعه در مقایسه با کیفیتش قیمت مناسبی نیز دارد.

 

سرنیزه لوزی 1103

نمونه هام سایزهای مختلف قپه صدفی  سایز 3-4-5-6-7 سانتی

سرنیزه ورقی 1104

نمونه هام سایزهای مختلف قپه خورشیدی سایز 10-9-7-6 سانتی

سرنیزه شاخدار 1105

سرنیزه کد 1105

سر نیزه کد 1105، دارای شکل و طراحی متفاوتی است و بر خلاف دیگر سر نیزه ها از پایه ای کوتاه بهره می برد. این سرنیزه  بر روی آن خطوطی زیبا و منظم به کار رفته است. این سرنیزه را می توان به صورت پرسی و جوشی بر روی انواع نرده درب و پنجره نصب نمود و علاوه بر نقش محافظتی آن از زیبایی منحصر به فرد آن نیز استفاده نمود. این قطعه نیز با استفاده از آلیاژهای مرغوب تهیه شده است و از دوام و استحکام بالایی بهره می برد.

سرنیزه کاجی 1106

از دیگر سرنیزه های خوش فرم می توان به سرنیزه کد1106 اشاره نمود. بر روی این سر نیزه خطوط یکسان و متقارنی طراحی شده است که موجب افزایش جذابیت آن شده است. این نوع سر نیزه را نیز می توان بر روی انواع نرده درب و پنجره و … به راحتی نصب نمود. درواقع این سرنیزه علاوه بر محافظت از بنا موجب افزایش جذابیت و زیبایی ساختمان مد نظر خواهد شد. رنگ این قطعه ثابت بوده و با گذشت زمان تغییر نخواهد کرد. سر نیزه کد 1106 دارای جنسی مرغوب است و از استحکام خوبی بهره می برد.

سرنیزه بلوطی 1107

سر نیزه کد 1107  دارای نقش و نگاری زیبا و شبیه به گل است. این سر نیزه از براقیت و زیبایی خاصی برخوردار است. سر نیزه کد ۱۰۷ را می توان به صورت پرسی و جوشی بر روی انواع نرده و… نصب نمود. کیفیت این سر نیزه از شکل ظاهری آن مشخص است. همچنین این قطعه از دوام و ماندگاری بالایی بهره می برد. این سرنیزه زیبا می تواند زینت بخش نمای ساختمان مورد نظر باشد و در انواع نرده درب و پنجره مورد استفاده قرار بگیرد.

سرنیزه مشعل 1108

سرنیزه کد 1108

امروزه با توجه به تنوع موجود در سرنیزه ها ، انتخاب سرنیزه ای باکیفیت و متناسب با محیط اطراف کمی دشوار است. سرنیزه کد 1108  از جمله سرنیزه های پرطرفدار گروه تولیدی  می باشد. طراحی خاص و منحصر به فرد سرنیزه کد 1108  می تواند راپله، نمای ساختمان و … را بسیار زیبا نماید .

1

سرنیزه پیکانی 1150

سرنیزه پیکانی کد 1150

از جمله سرنیزه هایی  که بسیار پرطرفدار است، می توان سر نیزه پیکانی کد ۱۵۰ را نام برد. این قطعه در حین سادگی، جلوه بسیار ساده ای دارد و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. گروه تولیدی قطعات تکسازان این قطعه را در سه ضخامت مختلف طراحی و تولید نموده است. این قطعه پرسی ، جوشی از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است و پس از استفاده در طی سال ها هیچ گونه آسیبی نمی بیند .

سرنیزه

*****

خروج از نسخه موبایل