نرده حفاظ شاخ گوزنی درب آپارتمان

نرده حفاظ شاخ گوزنی درب آپارتمان

نرده حفاظ شاخ گوزنی

در گذشته ی نه چندان دور مردم یک محل به خوبی یکدیگر را می شناختند و گاهی دیده می شد که حریم نرده حفاظ خانه ها فقط درب ورودی اتاق های آنها بود و هیچ دیواری در اطراف خانه ها وجود نداشت. اما با گسترش شهرها و تمایل مردم به زندگی شهری دیگر الگوریتم زندگی تغییر کرد به طوری که اکنون در شهر های بزرگ ساکنین یک آپارتمان به سختی یکدیگر را می شناسند. در وضعیت جدید که دیگر شناخت و اعتماد همانند گذشته نیست، مردم تمایل دارند تا با بالاتر بردن ایمنی خانه ها با نرده حفاظ شاخ گوزنی از ورود افراد ناشناس به محل زندگی خود جلوگیری نمایند.

لیست قیمت نرده حفاط آهنی

به این ترتیب آهسته آهسته مرز خانه ها از یکدیگر مشخص شد و خانه ها بوسیله ی حفاظ هایی از هم جدا شدند. با گسترش تکنولوژی و اهمیت قیمت حفاظ شاخ گوزنی هر روز مصالح جدیدی برای ایمن تر نمودن دیوارها نرده حفاظ آهنی به بازار آمد و مردم به این فکر افتادند که بهتر است برای جلوگیری از ورود سارقان از بالای دیوار، بر روی دیوارهای خود نرده نصب کنند. برای بالاتر رفتن امنیت ساختمان سازندگان یاختمان ها از نرده هایی با سر نیزه ای شکل و تیز استفاده نمودند به طوری که مانع از ورود افراد از بالای دیوار ها شوند. حفاظ شاخ گوزنی بدلیل داشتن لبه های تیز در پایین نرده امکان بالا رفتن از نرده را برای افراد بسیار سخت تر می کند و به این ترتیب تقریبا می توان گفت که ساختمان از طریق دیواره هایش غیر قابل نفوظ می شود.

کاربرد نرده حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار

اکنون با پیشرفت معماری و مطرح شدن موضوع زیبا سازی اماکن در سطح شهر.

تولید کنندگان نرده حفاظ  شاخ گوزنی به این نتیجه رسیدند که از حفاظ هایی استفاده کنند.

علاوه بر ضریب ایمنی بسیار بالا، زیبایی ساختمان را نیز حفظ کند.

این رو حفاظ هایی به بازار عرضه شد که به آنها حفاظ شاخ گوزنی می گویند.

این حفاظ ها به دلیل ظاهر آنها که همانند شاخ گوزن هستند به این نام شناخته می شوند.

همانظور که در تصاویر می بینید ظاهری بسیار شکیل به ساختمان می دهند.

حجم نوک های تیز موجود در لبه های آن نمی توانند بر روی لبه ی دیوار.

فروش و ساخت انواع نرده حفاظ دیوار

بدلیل استفاده از رنگ های کوره ای و ضد زنگ هیچ محدودیت آب و هوایی برای استفاده از حفاظ شاخ گوزنی وجود ندارد.و می توان از آنها در نقاط مختلف کشور استفاده نمود.حفاظ بوته ای انواع مختلفی دارد.و بسته به نیاز مشتری می توان تراکم آن را بیشتر در نظر گرفت تا امنیت آن بیشتر شود.بر خلاف حفاظ های سرنیزه ای که نوک برخی از آنها از لبه ی حفاظ جدا می شود.سر های تیز حفاظ سر نیزه ای  بطور یکپارچه بر روی بدنه حفاظ تراشیده شده است.و می تواند ظاهری بسیار زیبا را به ساختمان بدهد.از طرف دیگر این حفاظ ها بسته به سفارش مشتری در رنگ های سیاه ، سفید ، طلایی، نقره ای و … قابل ارائه می باشد.