قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی ارزان

در مقایسه با دزدگیرها و دوربین‌های بی‌کیفیت و گران قیمت و سایر روش‌های هزینه‌ساز قیمت حفاظ شاخ گوزنی مناسب و معقولی دارد و پس از یک بار نصب نیاز به هیچ گونه سرویس دوره ای و یا نگهداری مستمر ندارد. روش نصب این نوع حفاظ هم نسبتاً آسان است و بسته به بستر و محیط کار و شرایط بنا متفاوت است. اما به طور کلی  انواع نماهای سنگی، فلزی و یا کامپوزیت قابلیت پیاده‌سازی و اجرا دارد. به طور کلی  قیمت حفاظ شاخ گوزنی با میخ و تسمه محکم و تثبیت می شود. همین روش آسان و کم هزینه به مراتب به صرفه‌جویی در قیمت تمام شده برای ساختمانهای در حال ساخت وحفاظت از سایر اماکن منجر می‌شود.

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی

یکی از دغدغه های اصلی زندگی در محیطهای شهری صیانت و حفاظت از خانه، اداره، محل کار و سایر اماکن شهری قیمت است. از ابزار آسان و نسبتاً ارزان حفاظت از خانه و کاشانه حفاظ شاخ گوزنی است. حفاظ شاخ گوزنی زیر مجموعه‌ی حفاظ بوته‌ای طبقه بندی می‌شود. این نوع از حفاظ به خاطر ظاهر خاص و طراحی منحصر به فردش عنوان جالب شاخ گوزنی را بر خود حمل می کند. همانطور که می توان حدس زد خارهای این حفاظ بوته‌هایی چون شاخ گوزن دارند. به دلیل برخورداری از خارهای متعدد و در هم پیچیده عبور از این حفاظ عملاً غیرممکن خواهد بود و بنابراین محیط از تعرض افراد خاطی مصون می گردد. در ادامه برخی از مزایای این نوع خاص از حفاظهای بوته‌ای خواهد آمد. برای دریافت لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی با شماره های شرکت سازه تک تماس برقرار کنید.

قیمت نرده شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل برخورداری از طراحی زیبا و کارآمد و خارهای بسیار، هم بنا را از تعرض و تخطی متجاوزان به حریم خصوصی حفظ می‌کند، و هم به ظاهر بیرونی و نمای ساختمان صلابت و شکوه یک کاخ را می بخشد. بدلیل قیمت حفاظ شاخ گوزنی در طراحی این حفاظ از مدل شاخ گوزن الهام گرفته شده که هم برای صیانت حیوان از مهاجمان کارکرد دارد و هم  درافزودن به صلابت و شکوه حیوان راهگشاست. همین الگو در مورد حفاظ شاخ گوزنی و بنا نیز صادق است و استفاده از آن علاوه بر ظاهر شکیل، کارآمدی بیشینه‌ای به ساختمان خواهد بخشید.

قیمت نرده روی دیوار  

همانطور که در متن به طراحی ویژه و خاص نرده های شاخ گوزنی اشاره شد، این حفاظ به خودی خود هم شکیل و چشم نواز است. ترکیب این نرده با دیوارهای سنگی، آجری، بتنی و نماهای رومی ظاهر یک کاخ غیر قابل نفوذ را به ذهن بیننده  متبادر می کند. این تاثیر علاوه بر عنصر زیبایی شناختی تاثیر روانی ویژه‌ای هم دارد. طبق آمار نیروهای انتظامی احتمال دزدی و یا تجاوز به حریم خصوصی اماکن دارای حفاظ نسبت به اماکن فاقد نرده‌های محافظ(نرده های بوته ای و شاخ‌گوزنی) به مراتب بالاتر است. این آمار هر چند ممکن است مورد غفلت و بی توجهی معماران و طراحان ساختمان قرار گیرد، اما در برآیند کلی بنای آنها تاثیر شگرف و رضایت شایان توجهی برجای خواهد گذاشت. در این نوشته نیز توجه به طراحی زیبا در کنارافزایش ضریب ایمنی بنا مورد تاکید قرار گرفته است.