حفاظ کرکره-ای

حفاظ کرکره ای پشت پنجره ای

 در چند دهه اخیر انواع مختلفی از حفاظ شاخ گوزنی به بازار معرفی شده اند که هریک مزایا و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند اما در این میان حفاظ کرکره ای با ایجاد یک پوشش ثابت و غیر قابل نفوذ توانسته است خود را به بازارهای جهانی معرفی نماید.همان طور که از نام حفاظ کرکره ای پیداست، این نوع حفاظ عملکردی مشابه با کرکره دارد و می توان آن را به صورت کرکره ای جمع کرد.برای جمع و باز کردن حفاظ ساختمان کرکره ای از یک موتور استفاده می شود که اغلب موتورهای موجود در بازار ساخت ایتالیا و یا کشور ترکیه می باشند.

انواع حفاظ کرکره ای برقی

حفاظ های کرکره ای برقی در سایزها و انواع مختلفی ساخته می شود که بتوان آن را در مکان های مختلفی مثل درب و پنجره منازل مسکونی، شرکت ها و ادارات، مکان های صنعتی و … استفاده نمود. ابعاد ساخت حفاظ های کرکره ای بعضا تا ۴ متر ارتفاع و ۵ متر عرض برای درب مکان های صنعتی نیز تولید می گردند و با توجه به سایز حفاظ های کرکره ای سایز و قدرت موتور اتوماتیک آن نیز متغییر می باشد.از آنجایی که موارد استفاده از حفاظ کرکره ای معمولا بیرون از ساختمان ها و در معرض هوای باز و باران و سایر حالات جوی می باشد، تمامی قسمت های حفاظ های کرکره ای با پوشش های ضد زنگ پوشانده می شود تا از آنها در برابر پوسیدگی جلوگیری نماید.

درب آهنی حفاظ کرکره ای

جالب است بدانید که حفاظ های کرکره ای دارای استاندارد مقاوت در برابر باد نیز می باشند.

و لذا می توان گفت که این نوع از حفاظ ها در برابر هر نوع حالت جوی بسیار مقاوم و خرابی ناپذیر می باشند.

بعضی از انواع حفاظ کرکره ای دارای ریموت کنترل می باشند

و می توان از راه دور آنها را باز و بسته نمود.

عملکرد ریموت کنترل حفاظ های کرکره ای کاملا مشابه ریموت کنترل درب های اتوماتیک می باشد.

و با استفاده از یک فرستند که سیگنالی را ارسال می کند

و یک گیرنده که آن را دریافت می نماید.

و با توجه به نوع آن عکس العملی متناسب با آن انجام می دهد، کنترل می گردد.

قیمت نصب حفاظ کرکره ای

دقت داشته باشید که زمان مناسب برای نصب حفاظ کرکره ای ، زمان ساخت بنا و پیش از تکمیل شدن آن می باشد. زیرا این نوع از حفاظ ها دارای زیر ساخت هایی می باشد که باید در زیر لایه ظاهری ساختمان و در کنار اجزای سفت کاری ساختمان قرار گیرد. همان طور که گفته شد این نوع از حفاظ ها دارای موتورهای ایتالیایی و ترکیه ای می باشند و به هیمن دلیل از مقاومت و کیفیت بالایی در بخش موتور برخوردار می باشند و همچنین سایز اجزای آن از مواد بسیار باکیفیت و مقاوم ایجاد شده است، لذا می توان آنها را برای مدت طولانی بدون آنکه خللی در کار آنها ایجاد گردد، مورد استفاده قرار داد.